Azerion sportieve teambuilding activiteiten FIFA skillgames

Boost je team met sportieve teambuilding activiteiten

Man in actie tijdens driftkarten
Driftkarten Driftkarten: wij bouwen elk parkeer- of industrieterrein om tot een race circuit. Drift met onze elektrische karts over het asfalt en race de snelste tijd!
 • icon 4 uur
 • icon Eventmanagement
 • Op aanvraag
Bekijk
Lasergamen | Premium Lasergamen op kantoor: de meest gewilde activiteit tijdens een bedrijfsfeest. Schiet op collega’s met professionele guns in een lasergame arena.
 • icon 3 uur
 • icon 10 – 80 deelnemers
 • €3.999
 • excl. BTW
Bekijk
Jongen schiet bal in doeltje tijdens Skillgame event bij FC Utrecht
FIFA skillgames | Begeleid Breng mensen met FIFA skillgames in beweging door oefeningen uit het populaire spel FIFA, scoor punten en ontvang een gepersonaliseerde FUT-kaart.
 • icon 4 uur
 • icon 10 – 64 deelnemers
 • €1.299
 • excl. BTW
Bekijk
Groep scholieren spelen Virtual Reality game
VR | Ontdekken Ervaar de fascinerende wereld van Virtual Reality. Met onze VR Experience beleef je iets unieks in jouw eigen omgeving of op locatie met vrienden of teamleden.
 • icon 2 uur
 • icon 5 – 20 deelnemers
 • €899
 • excl. BTW
Bekijk

Teamwork makes the dreamwork. Een bekende uitspraak die je ongetwijfeld vaak hebt gehoord. En hoe cliché het ook klinkt, het is wel waar. Want als bedrijf ben je voortdurend op zoek naar manieren om de banden tussen collega’s te versterken en de dynamiek te verbeteren. Maar teamwork is ook een containerbegrip en daarom richten wij ons op een klein stukje van het grote geheel (en naar onze mening ook het leukste stukje 😉): sportieve teambuilding activiteiten.

Sportieve teambuilding activiteiten gaan verder dan alleen maar het verbeteren van de fysieke gezondheid van je team; ze bevorderen ook de mentale veerkracht, stimuleren de teamgeest en competitiviteit en verbetert de onderlinge relaties. En deze voordelen komen goed van pas als jullie ineens weer voor een dringende deadline komen of de markt vraagt om flinke flexibiliteit.. 🦠

Dit is waarom onze sportieve teambuilding activiteiten bij jou passen:

 1. Jij wordt volledig ontzorgd (van voorbereiding tot aan uitvoering);
 2. We verbinden jouw collega’s op een speelse en informele manier via gaming en tech;
 3. Jij hoeft niet te reizen: wij organiseren onze evenementen op iedere locatie in Nederland, België en Duitsland.

Het effect van sportieve activiteiten op teambuilding

Naast ons teambuilding programma waarbij we inhoudelijke workshops combineren met teambuilding stimulerende games via Virtual Reality, zijn onze sportieve teambuilding activiteiten erg populair. Sportieve activiteiten vormen namelijk een essentieel onderdeel van effectieve teambuilding omdat werknemers worden uitgedaagd om samen te werken, te communiceren en problemen op te lossen op een andere manier dan ze gewend zijn. Het gevolg? De teambuilding sport activiteiten halen werknemers uit hun comfortzone, stimuleren doorzettingsvermogen en creëren een gevoel van saamhorigheid. Je zit namelijk niet elke dag vast in een bubbelbal en je krijgt maar zelden de kans om je manager af te schieten tijdens een potje lasergamen.

Unieke sportieve teambuilding activiteiten voor jouw collega’s

Voor Azerion organiseerden we het Azerion Company Event. Het thema: gamen en bewegen. Met een gevarieerd programma aan teambuilding sport activiteiten streden drie teams tegen elkaar in het Fortuna Sittard stadion. De sportieve teambuilding activiteiten bestonden uit zes onderdelen:

We verdeelden de 150 deelnemers in drie teams, met zes aanvoerders per team. Via een doordraaischema zorgden voor een strakke planning. Doordat alle deelnemers een QR code konden scannen, kregen zij makkelijk toegang tot een digitaal handboek. Hierin stond hun gepersonaliseerde programma met alle informatie over de verschillende teambuilding sport activiteiten.

Maar ook aan de look and feel van het evenement werd gedacht: grote beachflags stonden bij de ingang en de branding op de gamecases gaven een echt Azerion gevoel. Onze eventmanagers stonden via portofoons met elkaar in contact en noteerden de scores van de teams. Aan het einde van de dag nam het winnende team in het Fortuna Sittard stadion onder luid applaus een prachtig bokaal in ontvangst!

Locaties voor sportieve activiteiten

Wij organiseren onze sportieve teambuilding activiteiten op alle locaties in heel Nederland, België en Duitsland. Of je nu de voorkeur geeft aan een sportveld, een indoor sporthal of outdoor sportfaciliteiten maakt ons niet uit. Van Rotterdam tot aan Sittard, niets is te gek. Met partners in plekken zoals o.a. Amsterdam, Utrecht, Apeldoorn helpen we graag met het vinden van een geschikte locatie. Een greep uit plekken waar wij regelmatig komen.

 • Apeldoorn. Locatie tips: SOAP, Orpheus, Hofstede de Middelburg;
 • Arnhem. Locatie tips: Bistrobar Beaune, landgoed Groot Warnsborn, Musis & Stadstheater;
 • Barneveld. Locatie tips: kasteel de Schaffelaar, Midden Nederland Hallen;
 • Breda. Locatie tips: landgoed Bergvliet, de Houthallen, Korenmolen de Hoop;
 • Den Haag. Locatie tips: de Pier, Mauritshuis, Boca Grandi;
 • Eindhoven. Locatie tips: Philips Stadion, Vibes, Evoluon;
 • Groningen. Locatie tips: Jamey Fitz, De Loods, de Paalkoepel;
 • Leiden. Locatie tips: Brasserie Groep, Hortus, Pesthuis;
 • Nijmegen. Locatie tips: De Vasim, landgoed Brakkesteyn, Gofferstadion;
 • Rotterdam. Locatie tips: Euromast, Ahoy, Fontein.

Kies voor WePlay United: expert in sportieve teambuilding

Zoals gezegd zorgt ons team van experts voor volledige ontzorging – van planning tot uitvoering – en bieden we zowel gestandaardiseerde als op maat gemaakte events. Zo weet je zeker dat dit aansluit bij de doelstellingen en interesses van jouw team. En het belangrijkste: we verbinden collega’s op een speelse en informele manier met onze toffe teambuilding sport activiteiten!

Levend tafelvoetbal groepsfoto in actie
Levend tafelvoetbal Levend tafelvoetbal huren: actie, competitie en vermaak in één. Ideaal als activiteit tijdens een bedrijfsevenement of ander feest.
 • icon 4 uur
 • icon Eventmanagement
 • €1.099
 • excl. BTW
Bekijk
Bubbelvoetbal standaard event van WePlay United
Bubbelvoetbal | Uitgebreid Ervaar de hilarische en unieke sport van bubbelvoetbal tijdens deze uitgebreide huuroptie. Klik voor meer informatie.
 • icon 2 uur
 • icon 10 – 40 deelnemers
 • €649
 • excl. BTW
Bekijk
Stormbaan overzichtsfoto
Stormbaan huren Stormbaan huren: de activiteit voor kinderen tijdens een jubileumviering of ander evenement. Ideaal in te zetten als side event.
 • icon 4 uur
 • icon Eventmanagement
 • €949
 • excl. BTW
Bekijk
Formule F1 race simulator standaard
Formule 1 simulator | Grand Prix Huur een F1 race simulator voor een ongekend race-ervaring. Kwalificeer en race een echte Grand Prix!
 • icon 4 uur
 • icon 4 simulatoren
 • €1499
 • excl. BTW
Bekijk

Start de sportieve teambuilding met WePlay United

Wil jij ook een onvergetelijke sportieve teambuilding ervaring met je team? Neem nu contact op en ontdek hoe onze sportieve teambuilding activiteiten bijdragen aan het versterken van de banden binnen jouw team. Vul onderstaand formulier in of bel naar +31 (0) 20 808 8670.


Neem contact op

Wij helpen je graag.